Pożyczka bez BIK Orzesze

Orzesze Kredyty bez BIK

Monar Moje Ocalenie Orzesze

Orzesze Inne nauka i edukacja

projektowanie stron internetowych Orzesze Link do Twojej strony Tutaj ? - Napisz Belki rustykalne Orzesze Dodaj baner na strony

Wykładanie towaru w godzinach nocnych w Orzeszu! Od zaraz!

Orzesze Inne Orzesze

Założona w 2001 Agencja Pracy Tymczasowej, Agencja Pośrednictwa Pracy i Doradztwa Personalnego Work & Profit jest obecnie jedną z największych niezależnych polskich agencji zatrudnienia. W ciągu dziesięciu lat naszej działalności daliśmy pracę przeszło 50 000 pracowników w całym kraju. Skutecznie znajdujemy pracowników dla największych firm, jak również małych rodzinnych przedsiębiorstw w Polsce. Agencja jest wpisana pod nr 396 w Krajowym Rejestrze Agencji Zatrudnienia.

Obecnie dla naszego Klienta, poszukujemy osób na stanowisko:

WYKŁADANIE TOWARU w godzinach nocnych!

Lokalizacja: Orzesze (Wiosny Ludów)

Zakres obowiązków:

• Wykładanie towaru na półki

• Dbanie o porządek na stanowisku pracy

Wymagania:

• Ukończone 18lat

• Aktualna książeczka sanitarno-epidemiologiczna

• Komunikatywność i kultura osobista

• Schludny wygląd

• Pozytywne nastawienie

• Status ucznia/studenta mile widziany

Oferujemy:

• Zatrudnienie w oparciu o umowę cywilnoprawną (praca tymczasowa)

• Wynagrodzenie wypłacane w terminie

• Atrakcyjne wynagrodzenie

• Elastyczny czas pracy

• Bezpłatne szkolenia

Prosimy o wypełnienie formularza aplikacyjnego

lub o kontakt telefoniczny pod numerem:

726-501-050

Administratorem danych jest Work&Profit z siedzibą w Bielsku-Białej- pełną tresć klauzuli mogą państwo przeczytać na https://www.workprofit.pl/klauzula-informacyjna.html